Sława muzyki Murda Beatz łapie bitcoiny, prawdopodobnie napędzane tweetami Pompa

Zdobywca nagrody Grammy, producent muzyczny, DJ i autor tekstów Murda Beatz napisał na Twitterze, że jest teraz właścicielem Immediate Edge; może to być wynikiem tweetów Anthony’ego Pompliano
Sława muzyki Murda Beatz łapie bitcoiny, prawdopodobnie napędzane tweetami Pompa
Zdjęcie okładki ze strony www.murdabeatz.com

Nie jest pierwszym posiadaczem kryptowalut z branży muzycznej

Murda Beatz (którego prawdziwe nazwisko to Shane Lee Lindstrom) ogłosiła na Twitterze , że nabył Bitcoin, stając się tym samym kolejnym milenialsem potwierdzającym zasadę, że jego pokolenie preferuje kryptowaluty jako narzędzia inwestycyjne.

Murda Beatz wchodzi do Bitcoin

Wcześniej dziś kanadyjska gwiazda przemysłu muzycznego Murda Beatz napisała na Twitterze, że położył swoje ręce na jakimś Bitcoinie, stając się kolejną gwiazdą muzyczną w społeczności kryptowalut. Urodził się w 1996 roku, mając 26 lat.

W swoim tweecie Murda Beatz oznaczył znanego rzecznika Bitcoin i eksperta finansowego Anthony’ego Pompliano, co może oznaczać, że wpływ na producenta miało ciągłe tweetowanie Pompa na temat flagowej kryptowaluty i jego popularnego podcastu.

Społeczność kryptowalut ciepło przyjęła Beatza w komentarzu pod jego tweetem

Miliarder Chamath Palihapitiya dzieli się swoim podejściem do wydobywania bitcoinów i asteroid
Nie jest pierwszym posiadaczem kryptowalut z branży muzycznej
Kilka lat temu inne gwiazdy muzyki również wykazywały zainteresowanie kryptowalutami – w szczególności Monero. W 2017 roku niektóre gwiazdy przyjęły XMR do swoich albumów i towarów w okresie świątecznym.

Wśród nich byli Morrissey, Marilyn Manson, Alice Cooper, Motorhead, Roger Waters, Slayer, Bush, Scorpions i inni.